BOBBLE LAHEV – DĚLÁ VODU LEPŠÍ


Jednoznačně nejvíce balené vody se spotřebovává v USA. Z toho každá pátá PET lahev skončí na skládce nebo v přírodě, mořích či oceánech. A tak není divu, že skupinku američanů už nebavilo znečišťovat planetu plastovými lahvemi od balené vody, za kterých se kvůli žízni utratí téměř 17 miliard dolarů ročně, a přišli s nápadem, uhasit žízeň o něco šetrněji a i přesto stylově.
 
pití vody z láhve.jpg 
V čem je Bobble lahev speciální?
 
•         Materiál– recyklovatelný bez přídavků BPA (chemická sloučenina, která je přidávána do zcela běžný výrobků, jako jsou CD/DVD, kojenecké lahve nebo dózy na potraviny, ale používají se také při výrobě termocitlivých papírů na jízdenky/účtenky,…)
•         Filtr– obsahuje aktivní uhlík, který z vody redukuje nečistoty společně s chlorem
•         Jedinečný design– navrhovaný Karimem Rashidem (americký designer s egyptskými kořeny, který má na svém kontě již přes 3 000 produktů) tak, aby skloubil elegantnost s funkčností.
kapající kohoutek.jpg 
 
Údržba:
 
Před prvním použitím je třeba lahev důkladně vymýt, ale pak už ji stačí pouze napustit kohoutkovou vodou a jednou za dva měsíce vyměnit používaný filtr.
 
 
Funkčnost a design:
 
Název vznikl spojením slov bottle = laheva bubble = bublinaa právě “bublina” byla inspirací pro design, díky němuž je produkt snadno uchopitelný a v kombinaci s měkkým materiálem ho lze pohodlně využívat.
 
Na trhu je k dostání již několik řad této značky. Počínaje malými cestovními lahvemi, přes ty velké a bytelné, po sportovní, které jsou úžší a materiálem přizpůsobené tak, aby neklouzaly ze zpocených rukou. Filtry mají různé barvy a s každým dalším filtrem je jen na vás, jakou barvu zvolíte.
 
 
Kde Bobble lahev sehnat a za kolik?
 
Značka Bobble má své vlastní internetové stránky, kde můžete produkty pořídit, nebo kamenné pobočky jak u nás v Česku, tak na Slovensku.
 
Ceny záleží na typu produktu, který vyberete, ale průměrně se pohybují kolem 300 – 500 korun českých. Za samostatné filtry pak zaplatíte zhruba 200 korun českých.
 
 
Osobně jsem s těmito lahvemi spokojená. Mám ráda jednoduché, ale funkční a na oko dobře vypadající produkty, což značka Bobble splňuje ve všech směrech. Stejně tak mám ráda kvalitní vodu, kterou si mohu pohodlně vychutnávat jak doma, tak i na cestách!

About the Author